Ordinace

Veterinární ordinace Průčelí

pes-a-kocka-04Veterinární ordinace Průčelí poskytuje všestrannou péči všem skupinám klientů. Zakládáme si na osobním přístupu k pacientům i jejich majitelům.

Pro případy, kdy je pro stanovení přesné diagnózy třeba speciální laboratorní vyšetření, spolupracujeme s renomovanými veterinárními laboratořemi.

Zvolený optimální léčebný postup se snažíme v naší ordinaci maximálně přizpůsobit potřebám pacienta i možnostem majitele (např. časovým).

Protože je veterinární medicína mimořádně široký obor co do spektra pacientú i diagnóz, může nastat situace, kdy zjistíme, že je léčba konkrétního pacienta nad naše možnosti. Jedná se například o složité ortopedické operace nebo složitá speciální vyšetření.

Pro tyto případy spolupracuje  veterinární ordinace Průčelí s předními specialisty z různých oborů, které pozveme k nám k provedení příslušného zákroku nebo odešleme pacienta na jejich specializované pracoviště. 

Mimo činnosti léčebné a preventivní může  veterinární ordinace Průčelí nabídnout také prodej kvalitních krmiv a výživových doplňků pro všechny kategorie psů i koček. Dále prodáváme i některé další produkty, které souvisí s péčí o zvířata, jako např. přípravky proti vnitřním a vnějším parazitům, šampony pro normální i léčebné použití, enzymatické zubní pasty a další přípravky k péči o zuby a dutinu ústní, roztoky pro čištění uší atd.

 

"Prioritní snahou Veterinární ordinace Průčelí je pomoci ke spokojenému soužití člověka se zvířetem a zvířete s člověkem."

Veterinární ordinace Průčelí

V Průčelí 1652/6 Praha 4 - Chodov

 

MVDr. Václav Čížek

 

Telefon: 702 050 856

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Ordinační doba: po - čt  9 - 12    14 - 19

                              pá  9 - 12    14 - 16

Přijímáme platební karty 

Po telefonické domluvě možnost objednání i mimo ordinační hodiny.

 

Rodinná péče pro Vaše zvířata.

 

 

 


Zvětšit mapu

Autem:
Z dálnice D1 směr Brno posledním sjezdem směr Chodov. Na kruhovém objezdu pojedete prvním výjezdem vpravo směr Opatov. Dále pokračujete rovně po ulici Chilská (kolem stanice metra Opatov). Dále máte 2 možnosti příjezdu.

 

Varianta 1:
Na dalším kruhovém objezdu odbočíte na první sjezd vpravo a pokračujete po ulici Hviezdoslavově na další kruhový objezd, kde se otočíte a při cestě zpět máte po pravé ruce prostorné parkoviště, kde není problém zaparkovat. Ordinace se nachází cca 3 minuty chůze (viz. obrázek).

 

Varianta 2:
Z ulice Chilská na kruhovém objezdu pokračujete druhým výjezdem po ulici Ke stáčírně, kde na první světelné křižovatce odbočíte doprava na ulici Květnového vítězství a po cca 100 metrech pokračujete první odbočkou doprava na ulici Ženíškova. Po dalších 100 metrech odbočíte vpravo na ulici V Průčelí, kde můžete zaparkovat podélně v ulici a nebo na malém parkovišti přímo před Veterinární ordinací Průčelí .

 

MHD:
Pokud pro cestu zvolíte MHD, tak vystoupíte na zastávce Litochlebské náměstí (autobusy číslo 122,177,181). Ordinace se nachází pěší chůzí cca 3 minuty od zastávky.

 

Podkategorie

Vyhledávání