Ordinace

Veterinární ordinace Průčelí

pes-a-kocka-04Veterinární ordinace Průčelí poskytuje všestrannou péči všem skupinám klientů. Zakládáme si na osobním přístupu k pacientům i jejich majitelům.

Pro případy, kdy je pro stanovení přesné diagnózy třeba speciální laboratorní vyšetření, spolupracujeme s renomovanými veterinárními laboratořemi.

Zvolený optimální léčebný postup se snažíme v naší ordinaci maximálně přizpůsobit potřebám pacienta i možnostem majitele (např. časovým).

Protože je veterinární medicína mimořádně široký obor co do spektra pacientú i diagnóz, může nastat situace, kdy zjistíme, že je léčba konkrétního pacienta nad naše možnosti. Jedná se například o složité ortopedické operace nebo složitá speciální vyšetření.

Pro tyto případy spolupracuje  veterinární ordinace Průčelí s předními specialisty z různých oborů, které pozveme k nám k provedení příslušného zákroku nebo odešleme pacienta na jejich specializované pracoviště. 

Mimo činnosti léčebné a preventivní může  veterinární ordinace Průčelí nabídnout také prodej kvalitních krmiv a výživových doplňků pro všechny kategorie psů i koček. Dále prodáváme i některé další produkty, které souvisí s péčí o zvířata, jako např. přípravky proti vnitřním a vnějším parazitům, šampony pro normální i léčebné použití, enzymatické zubní pasty a další přípravky k péči o zuby a dutinu ústní, roztoky pro čištění uší atd.

 

"Prioritní snahou Veterinární ordinace Průčelí je pomoci ke spokojenému soužití člověka se zvířetem a zvířete s člověkem."

Vyhledávání