Jak se k nám dostanete?


Zvětšit mapu

Autem:
Z dálnice D1 směr Brno posledním sjezdem směr Chodov. Na kruhovém objezdu pojedete prvním výjezdem vpravo směr Opatov. Dále pokračujete rovně po ulici Chilská (kolem stanice metra Opatov). Dále máte 2 možnosti příjezdu.

 

Varianta 1:
Na dalším kruhovém objezdu odbočíte na první sjezd vpravo a pokračujete po ulici Hviezdoslavově na další kruhový objezd, kde se otočíte a při cestě zpět máte po pravé ruce prostorné parkoviště, kde není problém zaparkovat. Ordinace se nachází cca 3 minuty chůze (viz. obrázek).

 

Varianta 2:
Z ulice Chilská na kruhovém objezdu pokračujete druhým výjezdem po ulici Ke stáčírně, kde na první světelné křižovatce odbočíte doprava na ulici Květnového vítězství a po cca 100 metrech pokračujete první odbočkou doprava na ulici Ženíškova. Po dalších 100 metrech odbočíte vpravo na ulici V Průčelí, kde můžete zaparkovat podélně v ulici a nebo na malém parkovišti přímo před Veterinární ordinací Průčelí .

 

MHD:
Pokud pro cestu zvolíte MHD, tak vystoupíte na zastávce Litochlebské náměstí (autobusy číslo 122,177,181). Ordinace se nachází pěší chůzí cca 3 minuty od zastávky.

 

Vyhledávání